Nartoloki czyli narty na cały rok!

Wypożyczalnia nartorolek

Jedyna Wypożyczalnia nartorolek na jurze Krakowsko-Częstochowskiej to właśnie my. Nasza pasja do nartorolek to z zamiłowania zimą do nart biegowych i aby kontynuować jazdę w pozostałych ciepłych porach roku promujemy letnią odmianę nart biegowych czyli nartorolki
Posiadamy 20 kompletów nartorolek do stylu klasycznego polskiego producenta Roollspeed, a dla zaawansowanych posiadamy nartorolki do stylu łyżwowego.
W komplecie wypożyczenia nartorolek jest – nartorolki, specjalistyczne kijki, obuwie, ochraniacze, kask (zalecany jest swój własny ale jeżeli ktoś nie posiada to otrzymuje u nas w wypożyczalni).

wypożyczalnia nartorolek
wypożyczalnia nartorolek

Nartolorki dla Każdego

Doradzamy, szkolimy i jeździmy po jurajskich szlakach oraz pokazujemy trasy.

Ciekawą atrakcją jest grupowa wycieczka na nartorolkach które odbywają się regularnie w okresie od maja do września powiązana z nauką jazdy na nartorolkach jak i zwiedzaniem atrakcji turystycznych jury.

Nartorolki można wypożyczyć cały rok

Cennik

Cena wypożyczenia kompletu czyli nartorolek, butów, kijków, kasków:

  • 20 zł/h
  • każda następna 15zł/h

Instruktor

  • 40 zł/h do 5 osób

Opinie o naszej Wypożyczalni

DOSKONAŁA
48 opinii na
Kasia Łukasik
Kasia Łukasik
2022-05-15
Świetny pomysł na aktywne spędzenie czasu! Pan Andrzej w niezwykle przystępny sposób nauczy każdego jak jeździć na nartorolkach. Polecam!
Andrzej Olejniczak [One2One Climbing]
Andrzej Olejniczak [One2One Climbing]
2022-05-15
Szczerze polecam wypożyczalnię rowerów i nartorolek w Żarkach / Przewodziszowicach każdemu kto chce aktywnie spędzić czas na Jurze. Super lokalizacja (dogodne dla nartorolek trasy zaczynają się właściwie już za bramą), duży wybór sprzętu sprzętu, miejsce na cały rok - zimą biegówki. Pan Andrzej to przemiły, wesoły i zawsze chętny do pomocy człowiek. Fantastyczne miejsce i mega pozytywna energia.
Marta Karwowska
Marta Karwowska
2022-05-13
Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam odwiedzić tak fantastyczne miejsce. Andrzej jest świetnym instruktorem nartorolek, ma w sobie cierpliwość i empatię a co również ważne sprzęt można wypożyczyć na miejscu!! Rower czy nartorolki wybór należy do Ciebie ale gwarantuję, że jedna i druga opcja spełni oczekiwania. Atmosfera 10/10, Profesjonalizm 10/10. Jest po co zajrzeć do Żarek!! ❤️
Anna Frączyk
Anna Frączyk
2022-05-13
Pan Andrzej jest przemiłym człowiek , który w fantastyczny sposób i z ogromna cierpliwością nauczył nas jazdy na nartorolkach . Każdemu polecam spróbować 🥰🥰🥰
Nina Orzeł
Nina Orzeł
2022-05-12
Bardzo polecam, wypożyczalnię rowerów i nartorolek w Żarkach! Bardzo miła, pomocna profesjonalna obsługa! Polecam również zajęcia na nartorolkach, świetnie prowadzone przez Pana Andrzeja. Pan Andrzej bardzo cierpliwy, wesoły, znający się na rzeczy. Zadba o każdą osobę w grupie! Jeżeli chcesz poznać okolice na rowerze i nartorolkach ,nauczyć się czegoś nowego i cudownie spędzić czas, to serdecznie polecam! Super pomysł na spędzenie czasu ze znajomymi, babskimi wyjazdami, męskimi wypadami oraz wyjazdami z rodziną! Same superlatywy, ale po prostu tak jest!:)
Martyna Duszczyk
Martyna Duszczyk
2022-05-11
Profesjonalne miejsce, bardzo dobry sprzęt, a Andrzej nie tylko świetnie szkoli, ale opowiada bardzo dużo ciekawostek związanych z regionem 🙂 polecam !
Danuta Kasprzycka
Danuta Kasprzycka
2022-04-03
damsik
damsik
2022-02-05
Wypożyczalnia dobrze wyposażona. Właściciel zna sie na rzeczy, jurajskie trasy bardzo fajne. Polecam
Julia Major
Julia Major
2022-02-03
Polecam ! Bardzo miła obsługa i super sprzęt 😃

kompletów do dyspozycji

dni otwarte w ciągu roku

lat doświadczenia

Wypożyczalnia nartorolek

Przewodziszowice
42-310 Żarki
Leśniowska 107
kontakt@wypozyczalniazarki.pl
793 93 22 11

Napisz do nas

Start
Zadzwoń
Napisz email
Skip to content