Wypożyczalnia nart biegowych

Zapraszamy na narty

do Przewodziszowic

Narty biegowe na Jurze

Narty Biegowe w Żarkach

Jurajscy pasjonaci nart biegowych to właśnie my od ponad 15 lat prowadzimy wypożyczalnie nart biegowych a także szkolimy, uczymy i organizujemy wycieczki na nartach po jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

Przewodziszowice w Jurajskiej Gminie Żarki to kolebka jurajskiego narciarstwa biegowego to tu gdy spadnie śnieg otwierana jest wypożyczalnia oraz przygotowywane systemem gospodarczym trasy biegowe.

Wypożyczalnia nart biegowych u nas to jedyna taka na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

Atrakcje

W bliskiej odległości znajdują się trasy biegowe z pętlą 3,5 km lub 6 km jak i możliwości dłuższych tras na jurajskich ścieżkach 22 km

W okresie zimowym regularnie są organizowane warsztaty nauki jazdy na nartach biegowych

Największą atrakcją cieszą się wyprawy grupowe szkolne, biznesowe, koleżeńskie na nartach połączone z poznaniem atrakcji jurajskich wraz z ogniskiem i kiełbaskami.

Wypożyczalni szkolimy, prowadzimy warsztaty oraz także wychodzimy na jurajskie szlaki.

Wypożyczalnia

W wypożyczalni posiadamy 70 kompletów nart do stylu klasycznego z nowoczesnymi wiązaniami typu NNN lub Salomon.

Długości nart wypożyczalni zaczynają się od małych rozmiarów dla dzieci 100 cm do długich dla bardzo wysokich osób 215 cm,

Wyspecjalizowane obuwie mamy już dla dzieci od rozmiaru 27 aż dorosłych do rozmiaru 46

Cennik

Cena wypożyczenia kompletu narty, buty, kijki

  • Poniedziałek – Piątek 15 zł /h
  • Sobota – Niedziela pierwsza godz. 20 zł każda następna 15zł/h

Instruktor 40 zł/h do 5 osób

Możliwość wypożyczenia na dłuższy okres – cena indywidualna

Opinie o naszej Wypożyczalni

DOSKONAŁA
59 opinii na
Justyna Mizera
Justyna Mizera
2023-02-05
Super pomysł na spędzenie wolnego czasu i poznanie Jury w żareckiej zimowej odsłonie 😊👍❄️! Pan Andrzej fajnie instruuje, opowiada o regionie i ma cierpliwość 🙂
Dawid Nowakowski
Dawid Nowakowski
2023-01-21
Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie miał nart biegowych na nogach i zastanawia się czy da sobie radę to gorąco polecam spróbować. Świetna zabawa w przystępnej cenie. Właściciel bardzo pomocny przy doborze nart, szlaków i przy stawianiu pierwszych kroków.
Marcin Wasiak
Marcin Wasiak
2022-11-06
W okolicy nie ma zbyt dużo wypożyczalni rowerów, dlatego dla potrzebującego nawet te przeciętnej klasy rowery są wybarwieniem. Jura Krakowsko-Częstochowska jest bardzo rozciągnięta w terenie, piesze dojścia do atrakcji są może przyjemne ale czasochłonne. W listopadzie 2022 r. koszt wypożyczenia roweru to 30 zł. na dobę. Rowery sprawne, zadbane.
Jakub S
Jakub S
2022-10-24
Patryk Fabisiak
Patryk Fabisiak
2022-08-07
Pomimo niedzieli i planów prywatnych właściciel pomógł mi z uszkodzonym kołem w rowerze. Raz jeszcze dziękuję, i polecam wszystkim!
Anna Stankiewicz
Anna Stankiewicz
2022-07-08
Profesjonalna,rzetelna,miła obsługa. Rowery dostarczone na miejsce,zapewniony transport powrotny. Warto zapytać właściciela o ciekawostki z regionu. Okazuje się,że poza wypożyczaniem rowerów jest miłośnikiem regionu,znawcą historii swojej małej ojczyzny. Polecamy i pozdrawiamy- turyści z zachodniopomorskiego i pomorskiego.
Alina Podoroha
Alina Podoroha
2022-07-02
Замечательно место!!! Красивая природа. Я очень довольна, каталась на роллерах, инвентарь ухоженный. Очень внимательный и приятный хозяин. Рекомендую это место. Panie Andrzeju dziękuję bardzo!!!!
Elżbieta Morgan
Elżbieta Morgan
2022-05-29
Polecam wypozyczelnie oraz instruktora, swietnie i cierpliwie pokazal pierwsze kroki, po lekcji czuje ze potrafie sporo sama pocwiczyc, trasa bardzo dobrze dobrana do pierwszych krokow, wszystko na plus, polecam!
Anna Sz
Anna Sz
2022-05-28
Polecam, profesjonalna obsługa, Pan Andrzej super!

kilometrów tras biegowych

kompletów nart w ofercie

lat doświadczenia

Wypożyczalnia
Nart Biegowych
Żarki

Przewodziszowice
42-310 Żarki
Leśniowska 107
kontakt@wypozyczalniazarki.pl
793 93 22 11

Napisz do nas

Start
Zadzwoń
Napisz email
Skip to content