Wypożyczalnia w Żarkach

Dla Was przez cały rok mamy do dyspozycji rowery, narty biegowe, nartorolki oraz narzędzia ogrodnicze.

Nasze propozycje

wypożyczalnia narzędzi ogrodnicznych jura żarki

Narzędzia i maszyny

Opinie o naszej Wypożyczalni

DOSKONAŁA
59 opinii na
Justyna Mizera
Justyna Mizera
2023-02-05
Super pomysł na spędzenie wolnego czasu i poznanie Jury w żareckiej zimowej odsłonie 😊👍❄️! Pan Andrzej fajnie instruuje, opowiada o regionie i ma cierpliwość 🙂
Dawid Nowakowski
Dawid Nowakowski
2023-01-21
Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie miał nart biegowych na nogach i zastanawia się czy da sobie radę to gorąco polecam spróbować. Świetna zabawa w przystępnej cenie. Właściciel bardzo pomocny przy doborze nart, szlaków i przy stawianiu pierwszych kroków.
Marcin Wasiak
Marcin Wasiak
2022-11-06
W okolicy nie ma zbyt dużo wypożyczalni rowerów, dlatego dla potrzebującego nawet te przeciętnej klasy rowery są wybarwieniem. Jura Krakowsko-Częstochowska jest bardzo rozciągnięta w terenie, piesze dojścia do atrakcji są może przyjemne ale czasochłonne. W listopadzie 2022 r. koszt wypożyczenia roweru to 30 zł. na dobę. Rowery sprawne, zadbane.
Jakub S
Jakub S
2022-10-24
Patryk Fabisiak
Patryk Fabisiak
2022-08-07
Pomimo niedzieli i planów prywatnych właściciel pomógł mi z uszkodzonym kołem w rowerze. Raz jeszcze dziękuję, i polecam wszystkim!
Anna Stankiewicz
Anna Stankiewicz
2022-07-08
Profesjonalna,rzetelna,miła obsługa. Rowery dostarczone na miejsce,zapewniony transport powrotny. Warto zapytać właściciela o ciekawostki z regionu. Okazuje się,że poza wypożyczaniem rowerów jest miłośnikiem regionu,znawcą historii swojej małej ojczyzny. Polecamy i pozdrawiamy- turyści z zachodniopomorskiego i pomorskiego.
Alina Podoroha
Alina Podoroha
2022-07-02
Замечательно место!!! Красивая природа. Я очень довольна, каталась на роллерах, инвентарь ухоженный. Очень внимательный и приятный хозяин. Рекомендую это место. Panie Andrzeju dziękuję bardzo!!!!
Elżbieta Morgan
Elżbieta Morgan
2022-05-29
Polecam wypozyczelnie oraz instruktora, swietnie i cierpliwie pokazal pierwsze kroki, po lekcji czuje ze potrafie sporo sama pocwiczyc, trasa bardzo dobrze dobrana do pierwszych krokow, wszystko na plus, polecam!
Anna Sz
Anna Sz
2022-05-28
Polecam, profesjonalna obsługa, Pan Andrzej super!

Wypożyczamy przez cały rok

Wiosna

Lato

Jesień

Wypożyczalnia
Rowerów
Nart biegowych
Narzędzi
Nartorolek

Przewodziszowice
42-310 Żarki
Leśniowska 107
kontakt@wypozyczalniazarki.pl
793 93 22 11

Napisz do nas

Start
Zadzwoń
Napisz email
Skip to content